اخبار
انتصابات جدید در موسسه
توضیحات: نخستین جلسه شورای هماهنگی مدیران موسسه در سال 96 روز چهارشنبه مورخ 16 فروردین ماه در سالن کنفرانس با حضور رئیس، معاونین و مدیران ستادی موسسه برگزار شد.
متن: 
به گزارش روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور در این جلسه آقای دکتر پورکاظمی رئیس موسسه با تبریک سال جدید تقارن آن با میلاد با سعادت حضرت فاطمه زهرا (س) را خوش یمن دانستند و برای همه همکاران سالی سرشار از موفقیت و سلامتی آرزو کردند.
در این جلسه رئیس موسسه اهداف و وظایف مهم موسسه در سال جدید که از سوی مقام معظم رهبری به نام سال اقتصاد مقاومتی ، تولید و اشتغال نامگذاری شده است را برشمردند و اهتمام همه همکاران برای رسیدن به این اهداف را خواستار شدند.
در ادامه همکاران عملکرد و نقطه نظرات خود را در خصوص مسائل موجود در موسسه ارائه کردند
در پایان آقای دکتر پورکاظمی ضمن تشکر از آقای دکتر همایون حسین زاده در دوران تصدی معاونت پژوهشی موسسه حکم معاونت ترویج و انتقال یافته ها را به ایشان ابلاغ و آقای دکتر عباس متین فر را به عنوان معاون پژوهشی موسسه معرفی کردند.
همجنین ضمن تشکر از زحمات آقای دکتر سید رضا مرتضائی در دوران تصدی مدیریت حوزه ریاست ایشان را به عنوان رئیس بخش آبزی پروری موسسه معرفی و آقای دکتر فرخ پرافکنده را به عنوان مدیر حوزه ریاست معرفی و احکام ایشان را ابلاغ کردند.

چهارشنبه 16 فروردين 1396
نويسنده: روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور
تعداد بازدید:972
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور می باشد

Designed by taJan System Co