اخبار
پیام تبریک ریاست محترم موسسه به مناسبت فرا رسیدن سال نو
توضیحات: پیام تبریک ریاست محترم موسسه به مناسبت فرا رسیدن سال نو
متن: 
بسم الله الرحمن الرحیم
یا مقلب القلوب و الأبصار یا مدبر اللیل و النهار یا محول الحول و الاحوال حول حالنا الی احسن الحال
نجوای تحول به احسن الحال در آغاز زندگی دوباره طبیعت به گوش می‌رسد که سرآغاز رویش و تکامل است. نخستین روز بهار، آغازی برای اعتدال، طراوات، نشاط و شادابی است. عید نوروز، عید شکوفایی، پویایی، بالندگی، نوخواهی و نواندیشی است. دین مبین اسلام نیز جلو‌ه‌هایی از معرفت دینی را در آن به یادگار گذاشته است و آنان که سرای دیده و دل را از زنگارها صیقل دهند و ضمیر وجود را از هرگونه گناه و نافرمانی پاک و پیراسته نگاه دارند، نوروزی دل انگیز و سرسبزتر خواهند داشت.
آغاز و پایان سال 1395 به شمیم عطر فاطمی عجین و با شعار ((اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل)) مزین و موکد بود، امید است به برکت بانوی دو عالم حضرت فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و با تاسی به تاکیدات مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سال 1396 سالی سراسر تلاش و حرکت و توأم با اقتدار و پیشرفت برای نظام جمهوری اسلامی ایران در عرصه‌های مختلف ملی و بین‌المللی باشد.
موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور در سال 1395 با همت و تلاش فرد فرد کارکنان محترم موفقیت‌هایی را در زمینه‌های مختلف علمی و پژوهشی و خدمت‌رسانی به مردم عزیز کشورمان به دست آورد. امید است که در سال جدید در سایه مجاهدت و تلاش بیش از پیش همکاران گرامی شاهد فتح قله‌های دانش و خدمت‌رسانی باشیم و برگ‌های زرین دیگری به صفحات تاریخ این موسسه افزوده شود.
اینجانب به جهت این توفیقات، به درگاه الهی سر بر سجده شکر نهاده و بر خود لازم می‌دانم از زحمات و تلاشهای ارزشمند همه همکاران قدردانی نموده و از خداوند متعال، سالی سرشار از بهروزی و موفقیت و ایامی نیک و پربار را برای کلیه همکاران محترم و خانواده معزز آنان در سال جدید، در ظل توجهات امام عصر روحی و ارواحنا فدا مسئلت می‌نمایم.
امیدوارم سال 1396 با عزمی جزم همراه با انسجام کاری ، همدلی، همفکری و هم افزائی، سالی سرشار از برکت و معنویت برای کشور عزیزمان ایران و موفقیت و بهروزی برای همگان به ویژه همکاران عزیزم در خانواده بزرگ موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور باشد.
دکتر محمد پورکاظمی
رئیس موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور

شنبه 28 اسفند 1395
نويسنده: روابط عمومی موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور
تعداد بازدید:772
کلیه حقوق این سایت متعلق به موسسه تحقیقات علوم شیلاتی کشور می باشد

Designed by taJan System Co